ابزار هدایت به بالای صفحه

ابزار رایگان وبلاگ

icon

پایگاه اینترنتی شیعه آباد

موبایل اسلامی - پایگاه اینترنتی شیعه آباد

آمار

  تعداد بازدیدکنندگان : 792
  آخرین آپدیت: شنبه 1394/6/14

ویدیو

به سوی ولایت

  اى مردم! اندیشه کنید و آیات الهى را بفهمید، در محکمات آن دقت کنید و متشابهات آن را دنبال نکنید. به خدا قسم هرگز کسى نداهاى قرآن را نمى تواند بیان کند و تفسیر آن را روشن کند، جز آن کسى که من دست او را گرفتم و او را معرفى کردم.


  » پیامبر اکرم در روز عید غدیر

ملکه شدن حفظ

  قابل توجه دوستان گرامی این بخش مخصوص سوالات شما است که در رابطه با قرآن است .این مطلب پاسخ به سوال دوست مان که در قسمت نظرات مطلب اول گذاشته شده است میباشد. شما هم اگر سوالی در زمینه حفظ قرآن دارید میتوانید بپرسید   پاسخ به سوال آقای نوروزیان:"همانگونه که از اساتید حفظ شنیده اید ، ملکه شدن یکی از مراحل حفظ است. این مراحل عبارت اند از:   برای مشاهده ادامه مطلب
  » بر روی تصویر کلیک کنید

جستجو

کد آهنگ

شرح حال

  از زبان نویسنده:

  فضای مجازی محل امتحان‌ها و تکلیف‌های جدید ماست؛ امتحاناتی که ماهیت متفاوتی نسبت به دیگر آزمایش‌های آدم‌ها، در قرون و اعصار گذشته ندارد، ولی متناسب با وضعیت انسان معاصر مختصات خاصی پیدا کرده است. همچون تمام امتحانات دنیا، نه می‌توان کاملاً آن را کنار گذاشت و نه می‌توان به راحتی از آسیب‌هایش در امان بود. همۀ دنیا همینطور است.مهم این است که ما بتوانیم در مواجهه با این عرصه، هوشمندانه و مسئولانه برخورد کنیم، و با نشان دادن قدرت معنوی خود محل تجلی حکمت خداوند متعال در خلقت انسان قرار گیریم. ما با ساخت این وبلاگ در نظر داشته و داریم که گامی هر چند کوچک در زمینه معنوی ساختن فضای سایبری برداریم. امیدوارم که ما را یاری فرمایید.

  ابوالفضل جعفرپور

این بقیه الله

  معرفی امام زمان از زبان خودشان: :

  ابونصر خادم میگوید: سه روز بعد از تولد آن جناب(حضرت مهدی) به حجره ای که گهواره آن مولود در آن بود رفتم و چون او را دیدم مانند قرص ماه می درخشید و از روی مودت و مسرت بر او سلام کردم؛ فوراً جواب سلام مرا داد

  ودر معرفی خود فرمود:

  « أنا خاتَمُ الأوصیاءِ وَ بِی یَرفَعُ البَلاء عَن شیعَتی : من خاتم اوصیائم و بواسطۀ من بلاها از شیعیانم برداشته می شود.»

  کاری از پایگاه اینترنتی شیعه آباد

  پیوند ویژه

   امام خمینی

   دفتر مقام معظم رهبری

  نغمه های بهشتی

اسلایدر

موبایل اسلامی


با سلام خدمت تمامی همراهان عزیز پایگاه اینترنتی شیعه آباد

بنا به درخواست عزیزان بخشی را به این وب با عنوان موبایل اسلامی اضافه کردیم. در این صفح شما میتوانید چندی از بهترین و پر کاربردترین نرم افزار های اندروید را ببیند و از آن استفاده کنید.

امید است مورد استفاده قرار گیرد.

=======================================


نام اپلیکیشن:حدیث کساء    

   

ورژن برنامه: 1.0                 


توضیحات:برنامه حدیث کساء در بر دارنده ی متن کامل این حدیث شریف به همراه صوت برادر میرداماد است که متن ترجمه نیز در آن وجود دارد. در بخش دیگر این برنامه، فضائل ، اسرار و فوائد این حدیث  ذکر شده است.


دانلود فایل APK با حجم 13.8مگابایت=======================================


نام اپلیکیشن:مفاتیح الجنان

   

ورژن برنامه: 1.0                 


توضیحات:برنامه مفاتیح الجنان حاوی کلیات مفاتیح الجنان شامل ادعیه ها ، دعاها ، ملحقات ، حاشیه و ... کتاب مفاتیح الجنان می باشد.


دانلود فایل APK با حجم 1.7مگابایت


=======================================


نام اپلیکیشن: رمضان

   

ورژن برنامه: 1.0                 


توضیحات:برنامه رمضان در بر دارنده ی مطالبی همچون : زنگ برای رمضان ، پیامک ها متناسب ، دعا ها و برخی مطالب دیگر که تماما مخصوص ماه مبارک رمضان است.


دانلود فایل APK با حجم 5.1 مگابایت=======================================


نام اپلیکیشن: دریچه شهادت

   

ورژن برنامه: 1.0                 


توضیحات:برنامه دریچه شهادت کاری است از گروه سایبری بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان که در آن به بررسی زندگی نامه 9 تن از سرداران شاخص شهید استان لرستان می پردازد.


دانلود فایل APK با حجم 5.1 مگابایت=======================================


نام اپلیکیشن: استخاره آیت الله مکارم

   

ورژن برنامه: 1.0                 


توضیحات:برنامه استخاره آیت الله مکارم برنامه ای مفید برای استخاره گرفتن از قران است که به توجه به نظرات آیت الله مکارم شیرازی  ساخته شده است.


دانلود فایل APK با حجم 5.2 مگابایت